Rychlé hledaní:

Zadat můžete například práce doma balení letáků

Práce doma balení letáků

Práce doma balení letáků je poměrně často vyhledávanou alternativou. Nejedná se o vůbec fyzicky náročnou manuální práci na doma. Tuto práci zvládnou takřka všechny věkové skupiny, jako jsou například ženy nebo muži na mateřské dovolené, starobní důchodci, invalidní důchodci, krátkodobě či dlouhodobě nezaměstnaní a studenti.

Spíše než vysoká kvalifikace či praxe se více v tomto segmentu oplatí manuální zručnost nebo chcete-li grif, díky kterému práce rychleji balení letáků utíká, a tím pádem více vyděláte.

V praxi to poté vypadá tak, že se tato práce dělí na dvě skupiny. V první skupině se balí letáky jednoho produktu od jedné společnosti do obálky, kterou buďto odesíláte sami nebo si pak pro cely balík Vámi připravených obálek včetně obsahu přijede poštovní kurýr od Vašeho zaměstnavatele.

Ve druhé skupině se balí již letáky například od tří různých firem do stejné obálky. Zde se ovšem už nejedná o klasickou kompletaci. Další fáze je pak stejná jako u první skupiny, tedy obálky posíláte vy samy či si pro ně přijede kurýr Vašeho zaměstnavatele.

Vzhledem k tomu, že nelze v určitých případech nasadit automatizační techniku pro balení letáků, poněvadž by byla velice nákladnou záležitostí, využívají proto a velice rády balení letáků jako práce doma. Zadání práce na doma je ve většině případů zadáváno úkolově, to znamená, že se v žádném případě nejedná o hodinovou sazbu za domácí práci.

Brigádníci dostanou domluvenou finanční odměnu například za zabalení určitého počtu letáků a je úplně jedno, jestli letáky zabalil v noci za pět hodin nebo přes den za hodiny dvě. Ovšem i zde platí určité dodací termíny, které je nutné dodržet. Proto s Vámi bude uzavřena dohoda, podle které bude nutné Vaši domácí práci dokončit.

Lidé s alergií nebo astmatickými problémy by se měli této práci vyhnout. Důvodem můžou být letáky většinou čerstvě dovezené z komerční tiskárny, na kterých ještě neúplně doschla barva, která může způsobit slabším jedincům vcelku nepříjemné zdravotní potíže, jako jsou dýchací problémy. Také je nutné dávat si pozor na papír, který je ostrý a může Vás v určitých neopatrných pohybech pořezat. Je to opravdu nepříjemné a Vaši činnost to může poté značně zpomalit.

Není nutné podotýkat, že domácí práce balení letáků je celkem slušně placená práce, která je řešená většinou jako brigáda nebo dohoda o pracovní činnosti.

Reklama Jobhunter.cz - nabídka práce

Práce
Nabídka práce v celé ČR. HPP, VPP i brigády.

Domácí práce
Možnosti k navýšení rodinného rozpočtu.

Brigády pro studenty
informace, tipy a nabídka brigád na léto i zimu.

Půjčky
dočasné řešení pro překonání Vaší finanční krize.

Práce na doma
Snadné řešení přivýdělku na mateřské dovolené.

Životopis vzor
Jak správně psát strukturovaný životopis, vzor ke stažení.

Obrázky na plochu
Herečky, abstrakce, sport, vesmír, technika a další.

Brigády
Sezónní nabídka práce v administrativě a gasto.