Rychlé hledaní:

Zadat můžete například práce doma ruční nebo manuální

Práce doma ruční, manuální

Ruční práce doma spolu s manuálními domácími pracemi se vzájemně prolínají. Jediným hlavním rozdílem je zde klasifikace práce. Za manuální práce doma práci lze počítat produkci či kompletaci nějakého výrobku zaměstnancem. Zkrátka záleží zde na zručnosti zaměstnance více, než-li na intelektové odbornosti, které jsou více používány u ručních prací.

Další činností, u které je vyžadována zručnost a klidná povaha člověka je výroba výtvarných ozdob, která se řadí mezi manuální práce. Asi nejlepším příkladem této činnosti budou práce na vánočních ozdobách, velikonočních kraslicích, mimo tyto sezónní produkty to jsou dále různé dřevěné skládací hračky pro děti, ozdoby ze slámy, sádry, moduritu nebo staniolu.

Pracovníci vyrábějí ozdoby podle dodaných předloh včetně časového plánu. Proto se zde v žádném případě nemůže jednat o kreativní a spontánní pracovní činnost.

Jak již bylo zmíněno, sezónní záležitosti jakými jsou vánoce nebo velikonoce budou co do výdělků zajímavější než zbytek roku.

Ruční domácí práce spíše takovou práci, kde nebude natolik potřeba manuální zručnosti, ale spíše teoretické či praktické zkušenosti. Zejména se bude pak jednat o takzvané volné profese, od novinářů přes překladatele, po spisovatele.

Ruční domácí práce jsou většinou řešeny formou smluvní zakázky, brigády a často i jako domácí prací na hlavní pracovní poměr. Hlavním důvodem zde nemusí být pouze finanční přilepšení do rodinného rozpočtu, ale hlavním příjmem, ovšem záleží zde na tom, o jakou konkrétní specifickou profesi se jedná. Vaše finanční zázemí lze také řešit jinou formou, formou jakou je nebankovní půjčka, úvěr nebo úvěrová karta. Mnohem snazším způsobem je poohlédnout se po ruční práci domácí. Tato práce nebývá ve většině případů nikterak fyzicky náročná. Spíše naopak se Vám bude nervový systém stabilizovat a budete se cítit více fit.

Další činností, kterou lze klasifikovat jako ruční domácí práci je výroba keramických nádob. Jedná se o velice lehkou a tak trochu i kreativní formu manuální domácí práce, kde se podle zaměstnavatelem dodaného návodu či postupu vyrábí ručně zhotovené keramické výrobky všeho druhu, jako jsou talířky, hrnečky, truhlíky nebo květináče. Tato činnost se vedle přivýdělku může stát koneckonců i koníčkem, kterému se budete věnovat ve Vašem volném čase a ještě za něj budete zaplaceni.

Reklama Jobhunter.cz - nabídka práce

Práce
Nabídka práce v celé ČR. HPP, VPP i brigády.

Domácí práce
Možnosti k navýšení rodinného rozpočtu.

Brigády pro studenty
informace, tipy a nabídka brigád na léto i zimu.

Půjčky
dočasné řešení pro překonání Vaší finanční krize.

Práce na doma
Snadné řešení přivýdělku na mateřské dovolené.

Životopis vzor
Jak správně psát strukturovaný životopis, vzor ke stažení.

Obrázky na plochu
Herečky, abstrakce, sport, vesmír, technika a další.

Brigády
Sezónní nabídka práce v administrativě a gasto.